Jak jednoduše Vydělávat Peníze Online

Jsme

Skvělý Český Marketplace

Rozšiřte Váš prodej nejen v Čechách, ale i do zahraničí.

Bezpečnost

Pomocí 3D Secure Lemon Way platební brány múžete přijímat platby od zákazníkú z celého světa. Jednoduchá a rychlá platba kartou.

Responzivní design

Na všechny rozměry obrazovek, zaručuje lepší konverze s menší mírou odchodů.

SEO Optimalizace

SEO nastavení pro Obchod a každý produkt. Vyhledávače Vás budou milovat a zákaznici najdou dříve než Vaši konkurenti!

Jednoduchá administrace

Skvělé funkce ve Vašem účtu pro snadné vytvoření Obchodu a vyřizování objednávek. Statistiky prodeje. Jednoduché napojení eshopu prostřednictvím .xml feedu.

Nízkonákladové reklamní kampaně

Sloužící na podporu prodeje Vašich produktů. Využijte každou příležitost, abyste přitáhli zákazníky právě k Vám.


Registrační plány & Ceny

Změnit můžete kdykoliv  i Poplatek za registraci je fakturován za 6 nebo 12 měsíců dopředu. Změnit plán můžete kdykoliv bez poplatků. Nevyužité předplatné Vám započítáme do nového plánu nebo vrátíme zpět na Váš účet.

BASIC

ZDARMA

/Navždy
SAVER

169 Kč

/měsíc
PROFESSIONAL

499 Kč

/měsíc
Provize z prodeje [zahrnuje poplatek za platební bránu i Provize je kalkulována z celkové hodnoty objednávky včetně přepravních a jiných nákladů. Transakční poplatek je kalkulován za každou samostatnou objednávku od zákazníka.V provizním poplatku je již zahrnut poplatek za zprocesování platby za zboží od zákazníka do ePeňaženky prodejce.] 5,5 % + 8 Kč 3,9 % + 8 Kč 2,4 % + 8 Kč
Prémiové služby sleva Ne 10 % Sleva 25% Sleva
Vytvoření a zobrazení Obchodu na eBonza Ano Ano Ano
ZNapojení e-shopu prostřednictvím .xml feedu i Pokud máte aktivní eshop, zboží nahrajete jednoduše prostřednictvím .xml feedu. U nás neplatíte poplatky za kliky na zboží. Ano Ano Ano
Počet aktivních produktů 5 000 Produktů 20 000 Produktů 50 000 Produktů
Počet obrázků / Produkt 5 Obrázků 10 Obrázků 15 Obrázků
Video /Produkt Ano Ano Ano

Často kladené otázky

od našich prodejců

Ano, svůj předplacený plán si můžete kdykoliv zaměnit za jiný nebo úplně zrušit bez pokuty. Nevyužité předplatné Vám vrátíme nebo započítáme do nového plánu. 

Všechny platby jsou procesované bezpečnou platební bránou 3D Secure od akreditované francouzské společnosti Lemon Way, která Vám sprocesuje platby od zákazníků z celého světa.

Nyní můžete přijímat platby z kreditních karet. Platba za prodané zboží je uložena ve Vaší elektronické peněžence v systému Lemon Way. Po potvrzení prodejce, že kupující zboží obdržel a po dodržení stanovených podmínek, příslušnou výšku peněžních prostředků z prodeje zboží můžete kdykoliv převést na svůj bankovní účet.

Jsme za transparentní a férový obchod a proto neúčtujeme žádné poplatky za zveřejňování produktů, kliky na Vaše produkty nebo jiné skryté poplatky. Na eBonza platíte poplatek jen za prodané zboží z celkové výšky objednávky.

Zaregistrujte se, vytvořte eBonza účet a platební účet s platební společností Lemon Way. Následně nás kontaktujte emailem na ebonza@ebonza.sk, kde uvedete základní informace o druhu a počtu zboží, který plánujete nahrát, kontaktní údaje. Budeme Vás kontaktovat.


Tak co, jste připravený?

Potřebujete pomoci?

Náš tým je tu pro Vás. Rádi Vám pomůžeme při registraci nebo při nahrání Vašich produktů!

Kontaktujte náš Tým
 
Náhled Obchodu