Tisíce zákazníků chtějí vidět Vaše zboží

Začněte prodávat online 

Jen tři jednoduché kroky a Váš prodej múže vzrúst jako nikdy předtím

Zaregistrujte se a vytvořte si platební účet

Pomocí 3D Secure Lemon Way platební brány múžete přijímat platby od zákazníkú z celého světa

Vyberte si vhodný plán a vytvořte vlastní obchod

Získejte slevu z naší provize a další benefity na podporu Vašeho prodeje

Nahrajte své produkty a začněte prodávat na eBonza

Sdílejte své zboží na sociálních sítích nebo využijte naše prémiové služby na podporu prodeje 

S nízkými poplatky je to tak jednoduché

  Žádné poplatky za kliky na produkt nebo listing 

 Provize a transakční poplatek od

 2,4 % + 8 Kč 
 
Provize zahrnuje poplatek za zprocesování platby platební bránou. Výše uvedená provize je kalkulována z celkové konečné hodnoty objednávky a závisí na zvoleném registračním plánu. Transakční poplatek je účtován za celkovou objednávku. 

 

Funkce které usnadní Váš prodej 

eBonza Marketplace nabízí celou řadu užitečných nástrojů, které usnadňují správu Vašeho obchodu nebo prodej zboží 
 • Responzivní dizajn na všechny rozměry obrazovek, zaručuje lepší konverze s menší mírou odchodů. Vícejazyčná funkčnost umožňuje zákazníkům ze zahraničí zobrazovat stránky v jejich rodném jazyce a usnadňuje nákup Vašich produktů. 

 • Vytvoření a manažování vlastního obchodu s vlastní URL adresou. Sdílením svých produktů nebo obchodu na sociálních sítích, oslovíte více zákazníků a zvýšíte svůj prodej. Přidání jakékoli nové položky je jednoduché, ale pro větší objem dat můžete použít funkci import-export, která umožňuje rychle a jednoduše migrovat data ve formátu XLS, XLSX alebo ODS.

 • Přijímání plateb od zákazníků z celého světa přes 3D Secure Lemon Way platební bránu. Zapomeňte na dobírku a zbytečné náklady za nepřevzaté zásilky s ní spojené. 

 • Nastavte si sledování položky. Systém Vás okamžitě upozorní, když máte na skladě poslední kusy, nebo je již položka vyprodána a k tomu různé uživatelské data a statistiky o prodeji produktů.

 • Reklamní kampaně a nízkonákladové moduly sloužící na podporu prodeje vašich produktů. Nástroje pro slevy. Využijte každé příležitosti k přilákání zákazníků právě k Vám. 

 • SEO nastavení pro každý produkt. Vyhledávače Vás budou milovat a zákaznici najdou dříve než Vaši konkurenci 

Vyberte si jeden z naších plánů 

Spravujte svůj obchod a s plánem Saver nebo Professional nejenže ušetříte, ale zároveň zákazník má možnost vidět veškeré Vaše zboží pod jednou střechou. 

 


 • Basic - do 5000 produktů, bez měsíčního poplatku. Vaše produkty se zobrazují jednotlivě na stránkách eBonza. Nezobrazuje se Váš obchod. Provize za prodané zboží je 5,5 % z celkové hodnoty objednávky. Transakční poplatek za každou obdrženou objednávku je účtován ve výši 8 Kč. Tento plán je vhodný pro malé prodejce nebo domácí výrobce produktů, kteří prodávají příležitostně.

 • Saver - do 20 000 produktů. Poplatek 169 Kč / Měsíc. Vaše produkty se zobrazují jednotlivě na stránkách eBonza a také se zobrazuje obchod s Vašimi produkty jako celek. Provize za prodané zboží je 3,9 % z celkové hodnoty objednávky. Transakční poplatek za každou obdrženou objednávku je účtován ve výši 8Kč. K tomu získáte 10% slevu na prémiové služby na podporu prodeje. Plán Saver je vhodný pro každého, kdo chce rozšířit svůj prodej a získat nové zákazníky. 

 • Professional - do 50 000 produktů. Poplatek 499 Kč / Měsíc. Vaše produkty se zobrazují jednotlivě na stránkách eBonza a také se zobrazuje obchod s Vašimi produkty jako celek. Provize za prodané zboží je 2,4 % z celkové hodnoty objednávky. Transakční poplatek za každou obdrženou objednávku je účtován ve výši 8 Kč. K tomu získáte 25% slevu na prémiové služby na podporu prodeje. Tento plán je vhodný pro velké hráče kteří chtějí ušetřit.  

 • Prémiové služby - Zvyšte možnost úspěšného prodeje svých produktů. Využijte naše různé prémiové služby na podporu prodeje již od 26 Kč / den a Vaše zboží uvidí ještě více zákazníků.

Nejčastější otázky 

.-

Kdo se může registrovat a prodávat na eBonza?

Na eBonza Marketplace ČR může prodávat každý prodejce nebo výrobce z EU, který splňuje registrační požadavky a požadavky pro vytvoření platebního účtu / elektronické peněženky / pro přijímání plateb od kupujících. 

Musím mít vlastní eshop abych mohl prodávat na eBonza?

Ne, nemusíte. Své zboží můžete prodávat jednotlivě. Ale pokud chcete mít všechen svůj tovar pod jednou střechou, můžete si na eBonza vytvořit a spravovat svůj vlastní obchod. Zákazník ma takto možnost vidět veškeré Vaše zboží a nakoupit více než jen jednu položku. 

Jaký je proces platby za prodané zboží?

Všechny platby jsou procesované bezpečnou platební bránou 3D Secure od akreditované Francouzské společnosti Lemon Way, která Vám zajistí platbu od zákazníků z celého světa. Momenrálne můžete přijímat platby z kreditních karet. Platba za prodané zboží je uložena ve Vaší elektronické peněžence v systému Lemon Way. Následně po dodržení stanovených podmínek, si ji můžete převést na svůj bankovní účet.

Jaké jsou poplatky za prodané zboží?

Jsme za transparentní a férový obchod a proto neúčtujeme žádné poplatky za zveřejňování produktů, kliky na Vaše produkty nebo jiné skryté poplatky. Na eBonza platíte poplatek jen za prodané zboží z celkové výši objednávky. 

Mohu si svůj předplacený plán změnit nebo zrušit?

Ano, svůj předplacený plán si můžete kdykoliv zaměnit za jiný nebo úplně zrušit. Nevyužité předplatné Vám vrátíme nebo započítáme do nového plánu. 

Mohu posílat zboží prodané přes eBonza na dobírku?

Z důvodu ochrany prodávajících před nepřevzetím zboží zaslaných na dobírku to není možné. 

 Máte další otázky? Prosím neváhejte nás kontaktovat. 

 

Kontaktujte nás

Tak co, jste připraveni?

Zaregistrujte se hned a buďte o krok před konkurencí

Vytvořte si Obchod